Odrezky a rastliny

Odrezky a rastliny

 

PONUKA NA PREDAJ – ANGEBOT ZUM VERKAUF – OFFER FOR SALE

 

SK

V prípade záujmu o tieto nádherné a vzácne nové odrody ma kontaktujte prosím telefonicky na 0918 421 444, alebo cez odpovedný formulár tu na mojej stránke. Nové kultivary : VULKANFEUER, NOBLESSE, VULKANROSE, VULKANNIXE, VULKANKRONE, VULKANPOESIE, DANCING QUEEN, CARDINAL, CHELSEA, FIRUZE a MADEMOISELLE si môžete zakúpiť výlučne iba u mňa a nikde inde ! Na tieto nové odrody sa vzťahujú autorské práva!

DE

Wenn Sie an diesen wunderbaren und seltenen neuen Sorten interessiert sind, kontaktieren Sie mich bitte über das Formular hier auf meiner Website. Neuheiten von VULKANFEUER, NOBLESSE, VULKANROSE, VULKANNIXE, VULKANKRONE, VULKANPOESIE, DANCING QUEEN, CARDINAL, CHELSEA, FIRUZE und MADEMOISELLE können Sie exklusiv bei mir und nirgendwo anders kaufen! Diese neuen Sorten unterliegen dem Urheberrecht. Sie können die Pflanzen, die derzeit zum Verkauf stehen, auf den folgenden Bildern sehen:

EN

If you are interested in these wonderful and rare new cultivars, please contact me using the form here on my website. You can buy new cultivars from  VULKANFEUER, NOBLESSE, VULKANROSE, VULKANNIXE, VULKANKRONE, VULKANPOESIE, DANCING QUEEN, CARDINAL, CHELSEA, FIRUZE and MADEMOISELLE exclusively from me and nowhere else! These new varieties are subject to copyright law. You can see the plants that are currently for sale in the following pictures:

 

AKTUALIZOVANÉ DŇA : 14. Jún 2024

 

NEZAKORENENÉ ODREZKY :

UNBEWURZELTE STECKLINGE :

UNROOTED CUTTINGS  :

 

Sommerfrische

Chelsea

Fantaghiro

 

ZAKORENENÉ ODREZKY NA PREDAJ :

BEWURZELTE STECKLINGE :

ROOTED CUTTINGS :

 

Petticoat Evolution

 

MLADÉ RASTLINY NA PREDAJ :

JUNGPFLANZEN ZU VERKAUFEN :

YOUNG PLANTS FOR SALE :

 

Momentálne nedostupné …

 

VEĽKÉ RASTLINY :

GROSSE PFLANZEN :

BIG PLANTS :

 

PRIMA BALLERINA 150 cm 

SUNNY PRINCESS 150 cm

CORALIN 150 cm

CREAMSICKLE 120 cm

ORNELLA 170 cm

 

Pokiaľ máte záujem o niektoré  exkluzívnejšie odrody, neváhajte si ich predobjednať. Vezmite prosím na vedomie, že na niektoré odrody sú dlhšie čakacie lehoty. Rastliny množím sám, zo svojich prebytkov a niekedy nie je možné namnožiť dostatočný počet mladých rastlín, pretože by to bolo na úkor kvitnutia mojich materských rastlín.

Z nových odrôd môžem poskytnúť vždy maximálne jeden až dva odrezky.

Ďakujem Vám za pochopenie.

 

*** Ak hľadáte nejaký konkrétny kultivar a nie je momentálne zaradený do ponuky na predaj, pokojne sa opýtajte ***Hnojivá pre túto pestovateľskú sezónu sú k dispozícii …

V letných mesiacoch mám príliš veľa práce v záhrade a nestíham pravidelne aktualizovať ponuku, preto sa o dostupnosti odrezkov a rastlín informujte telefonicky !

 

 

VULKANFEUER
DS SMART
CHELSEA
FIRUZE
CHELSEA
DANCING QUEEN
FANTAGHIRO
LOUKA
SOMMERFRISCHE
COSMOPOLITAN
SOUVENIR OF MADEIRA
SOMMERFRISCHE
DANCING QUEEN
VULKANFEUER
SOMMERFRISCHE
NOBLESSE
ZITRONENKONIG
DOLAS GOLDTROMPETE
ANGELS SUNROSE
SB VIRGIL
ROSA MAGIE - NOVINKA - veľký strom na predaj

V prípade záujmu ma kontaktujte